zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

KARTACZ, SZCZOTKA DO BRODY Z WŁOSIA DZIKA

Dla koneserów i dbających o swą brodę oferujemy pięknie wykonane, ekskluzywne kartacze - szczotki. Wykonane są z naturalnego włosia dzika osadzonego w uchwycie w trzech topowych wybarwieniach podkreślających naturalną strukturę drewna bukowego.   Więcej szczegółów

26,50 zł

Do listy życzeń

Najwyższa jakość zastosowanych materiałów:

Nasze szczotki do brody są wykonane z impregnowanego drewna bukowego oraz naturalnego włosia dzika bez syntetycznych domieszek. Oznacza, że jest to w 100% naturalny produkt, który gwarantuje niepowtarzalną jakość i komfort użytkowania.

Włosie dzika, pod względem struktury jest to włos najbardziej zbliżony do włosa ludzkiego. Sama szczotka została zaprojektowana w taki sposób, aby skutecznie wymiatać gromadzący się w brodzie martwy naskórek i skutecznie rozczesywać włosy brody, które są dwa razy grubsze, niż włosy rosnące na głowie. Kluczem programu jest pozbycie się martwego naskórka, gromadzącego się pod brodą, przyspieszenie produkcji sebum oraz poprawienie ukrwienia skóry. Dzięki temu broda przestaje się łuszczyć, ma optymalne warunki do wzrostu i zyskuje przyjemny, naturalny połysk.

Wielkość - wymiary kartacza:

130 mm - długość oprawki

75 mm - szerokość oprawki

15 mm - grubość oprawki

20 mm - długość włosia


Dzięki swym funkcjonalnym wymiarom pozwala bardzo wygodnie i niezwykle szybko rozczesywać brodę.

Twardość włosia: średnia czyli nie podrażnia skóry twarzy! To bardzo ważny parametr szczotki.

Wszystko zmienia się w momencie, kiedy po raz pierwszy czeszą brodę nowym nabytkiem i okazuje się, że jest on albo zbyt twardy i zamiast pielęgnować skórę twarzy – podrażnia ją, albo jest zbyt miękki i nie odpowiada naszym potrzebom. Średnia twardość włosia zapewnia odpowiednie złuszczanie naskórka i gwarantuje brak podrażnień, nawet w rękach początkujących brodaczy. Natomiast impregnowana rękojeść, wykonana z drewna bukowego, gwarantuje niepowtarzalną jakość i komfort użytkowania.

 

Szlachetny design oraz luksusowe materiały, z których wykonane zostały kartacze do brody to zalety naszych szczotek, które odróżniają je od innych dostępnych na rynku. 


Zdjęcia w załączniku - dostępna w trzech kolorach: BUK, ORZECH oraz VENGE.

Przeznaczenie Dla mężczyzn

Napisz opinię

KARTACZ, SZCZOTKA DO BRODY Z WŁOSIA DZIKA

KARTACZ, SZCZOTKA DO BRODY Z WŁOSIA DZIKA

Dla koneserów i dbających o swą brodę oferujemy pięknie wykonane, ekskluzywne kartacze - szczotki. Wykonane są z naturalnego włosia dzika osadzonego w uchwycie w trzech topowych wybarwieniach podkreślających naturalną strukturę drewna bukowego.