zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Rozjaśniacze 

WELLA WELLOXON PERFECT Oxydant Woda Utleniona 12% Emulsja utleniająca Welloxon Perfect do wszystkich odcieni Kolestonu Perfect i Wella Illumina.

  WELLA WELLOXON PERFECT Oxydant Woda Utleniona 1,9% Emulsja utleniająca Welloxon Perfect do wszystkich odcieni Kolestonu Perfect i Wella Illumina.

WELLA BLONDOR FREELIGHTS 400g -  rozjaśniacz w pudrze gwarantujący naturalny i wielotonowy kolor włosów z delikatnie połyskującymi refleksami.

Bezpyłowy rozjaśniacz Wella Blondoran zapewnia kontrolowane rozjaśnianie aż do 7 poziomów. W składzie znajdują się wiążące wodę lipidy, które doskonale chronią włosy przed utratą wilgoci. W dodatku kosmetyk po rozmieszaniu uzyskuje doskonałą kremową konsystencję, która jest gwarancją łatwej aplikacji. Co ważne, rozjaśniacz nie kruszy się oraz nie spływa z...