zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Wella 

na stronę

Color Touch -dotychczasowy produkt numer 1 do tonowania włosów.Teraz z nową, wolną od amoniaku formułą Light Color zwiększa wielowymiarowość koloru do 57% i połysk włosów do 63%. Włosy olśniewają wielowymiarowym odcieniem. Nowa formuła Light Color to czynniki zapewniające połysk min.  włókna proteinowe i naturalne woski oraz brak amoniaku, przez co chroni...

26,50 zł Dostępny produkt z innymi opcjami

ILLUMINA COLOR to 20% mniej uszkodzeń włosa i 70% więcej odbicia światła, a dodatkowo do 100% pokrycia siwych włosów przy zachowaniu lekkiego, pełnego blasku efektu koloryzacji.

Emulsja Color Touch to płyn utleniający do stosowania z kremami koloryzującymi  Color Touch lub Color Touch Plus. Umożliwia podkreślenie naturalnego odcienia włosów lub zmianę na kolor ciemniejszy.  

WELLA WELLOXON PERFECT Oxydant Woda Utleniona 12% Emulsja utleniająca Welloxon Perfect do wszystkich odcieni Kolestonu Perfect i Wella Illumina.

  WELLA WELLOXON PERFECT Oxydant Woda Utleniona 1,9% Emulsja utleniająca Welloxon Perfect do wszystkich odcieni Kolestonu Perfect i Wella Illumina.