zamknij

Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Goldwell 

Goldwell Topchic zapewnia pewną i bezpieczną koloryzację, pozwala łączyć kreatywność z efektywnością. Farba w 100% pokrywa siwe włosy dzięki wnikającym w głąb włosa pigmentom. Zapewnia świetlisty, wielowymiarowy i trwały kolor bez względu na to, czy szukasz odcienia wyglądającego całkowicie naturalnie, czy chcesz ożywić fryzurę wyrazistą, wyróżniającą się...

Color Structure Equalizer to profesjonalny produkt przeznaczony do przygotowania włosów do procesu koloryzacji. Innowacyjna formuła ma za zadanie oczyścić i nawilżyć powierzchnię włosa oraz przygotować go na odpowiednie wchłonięcie pigmentu dzięki czemu kolor dłużej utrzymuję się na włosach.

Oxycur Platin Ultra White to wyjątkowo delikatny dla włosów, bezpyłowy, wysokiej jakości granulat do precyzyjnych rozjaśnień nawet o 7 tonów. Zapewnia lśniące i naturalnie wyglądające efekty w odcieniach blond.

Niebieski, bezpyłowy proszek rozjaśniający z udoskonaloną Formułą Platin Plus zapewnia uzyskanie szybkich i efektywnych rozjaśnień nawet o 7 tonów. |Rozjaśnienie i najlepsza z możliwych ochrona włosa.